Valencia dhe Atalanta – Drejtpërdrejt (Livee)

Ndeshja tjetër që zhvillohet po ashtu nga ora 21:00, do të jetë ajo në mes të Valencias dhe Atalantas, derisa italianët triumfuan në shtëpi me rezultat të thellë 4-1.

Skuadra spanjolle do të shpresojë që t’i shënojë tri gola në Mestalla, por Atalanta është në formë të shkëlqyer dhe vështirë se mund të lejojë një gjë të tillë.

Valencia për këtë sfidë do të ketë shumë mungesa si.

Ezequiel Gaya, Elaqium Mangala, Marcos Vallejo, Piccini dhe Gomez, që janë të lënduar, derisa Gabriel ka karton të kuq. Në dilemë është paraqitja e Francis Coquelin dhe Rodrigo që po ashtu janë të lënduar.

Atalanta do t’i ketë vetëm dy mungesa si, Bosko Sutalo dhe Rafael Toloi, që janë të lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen