VIDEO/ Huqja e lojtarit të Evertonit në portën e zbrazur bëhet hit në internet

Në këto momente është duke u zhvilluar ndeshja mes Tottenhamit dhe Evertonit. Rezultati momental është 0:0.

Por, shumë lehtë ka mundur të jetë në epërsi skuadra e Everton.

Sulmuesi brazilian, Richarlison e humbi një rast me portën e zbrazur. Ai arriti ta kaloj portierin, por nuk arriti që ta godas topin drejt rrjetës.

Braziliani nuk e ka nisur mirë këtë sezon të Premier Ligës.