Watfordi dhe Liverpooli – Drejtpërdrejt (Livee)

Në javën e 28-të të kampionatit anglez, lideri i Ligës Premier, Liverpooli, është mysafir i Watfordit.

Redsat po vazhdojnë rrugëtimin për t’u shpallur kampionë të Anglisë pas tri dekadash dhe suksesi i tyre është duke vazhduar javë pas jave.

Watfordi është në zonën e rrezikut dhe ka nevojë për pikë në mënyrë që të shpresojë për mbijetesë.

Trajnerët Nigel Pearson dhe Jurgen Klopp i kanë përgatitur formacionet startuese për këtë sfidë të rëndësishme për të dyja ekipet.

Formacioni i startues i Liverpoolit: Alisson, Robertson, van Dijk, Lovren, Alexander-Arnold, Fabinho, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Mane, Firmino, Salah.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen