Werder Bremeni dhe Bayer Leverkuseni – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Werder Bremen dhe Bayer Leverkusen.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, e nis nga fillimi këtë ndeshje për Werder Bremen, e para pas dy muajsh ndërprerje për shkak të koronavirusit.

Ndeshja zhvillohet pa tifozë nga ora 20:30.

Werder gjendet në pozitën e parafundit në tabelë dhe është në krizë për të mbijetuar sezonin e ardhshëm, ndërsa Leverkusen mban pozitën e pestë.

Këtë takim nga fillimi e luan Milot Rashica, i cili është në formë të jashtëzakonshme me ekipin e tij.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen