Werder Bremen dhe Hoffenheim – Drejtpërdrejt (Livee)

Werder Bremen dhe Hoffenheim do t’i masin forcat sot me fillim nga ora 15:30 në kuadër të Bundesligës.

Bremen, i cili gjendet në zonën e rrezikshme, kërkon fitoren sot ndaj Hoffenheimit dhe Rashica pritet të jetë rreziku kryesor për ta.

Në kuadër të xhiros së 19-të në Bundesliga, Bremen do të jetë nikoqir i skuadrës së Hoffenheim.

Vendasit synojnë të marrin tri pikët, për t’u shkëputur nga zona e rrezikut. Në këtë ndeshje, titullar do të jetë ylli i Kosovës, Milot Rashica.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen