Werder Bremeni dhe Union Berlini – Drejtpërdrejt (Livee)

Milot Rashica dhe Valon Berisha janë përzgjedhur titullar për skuadrat e tyre në ndeshjet e javës së 21-të të Bundesligës.

Werder Bremen do të kërkojë fitoren përballë Union Berlin, si mundësinë e fundit për t’u dhënë fund rezultateve të dobëta.

Në anën tjetër, Fortuna e Valon Berishës do të jetë mysafir i Wolfsburgut.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 15:30.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen