Wolfsburgu dhe Bayern Munich – Drejtpërdrejt LIVE

Wolfsburgu dhe Bayern Munichu i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin në kuadër të javës së 34-të në Bundesliga.

Ndeshja që fillon në ora 15:30, do të zhvillohet në stadiumin Volkswagen Arena, me Bavarezët që tashmë janë shpallur kampion dhe luajnë takimin sa për formalitet.

Për këtë sfidë, Wolfsburgu do të jetë pa Samacho, Karamoko, Admir Mehmedin, Otavio, Schlager, Tisserand dhe William që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Bayerni nuk mund të llogarisë në Thiago Alcantaran dhe Niklas Sulen, që po ashtu janë të lënduar.

Formacioni startues i Bayern Munichut: Neuer, Odriozola, Lewandowski, Cuisance, Boateng, Davies, Gnabry, Muller, Alaba, Coman.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE