Wolfsburgu dhe Borussia Dortmundi – Drejtpërdrejt LIVE

Wolfsburgu dhe Borussia Dortmundi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshje e radhës në Bundesliga.

Verdhezinjtë janë mysafir të Ujqve në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të, e cila zhvillohet nga ora 15:30 në Volkswagen Arena.

Dortmundi ka një seri prej pesë fitoreve radhazi në Bundesliga, ndërsa pas fitores në ndeshjen rikthyese, synon të vazhdoj me tri pikët e radhës.

Në anën tjetër, Wolfsburgu gjithashtu ka tri fitore dhe dy barazimi në pesë ndeshjen e fundit dhe pas fitores së fundit në udhëtim, dëshirojnë me rezultat pozitive.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen