Wolverhamptoni dhe Olympiacosi – Drejtpërdrejt LIVE

Kalimin tutje në çerekfinale të garës së dytë më të fortë ekipore evropiane do ta kërkojnë sot edhe katër skuadra tjetër për të kompletuar tetëshen.

Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo në mes të Sevillës dhe Romës, e cila zhvillohet Schauinsland-Reisen-Arena të Duisburgut, ku fituesi i këtij takimi kalon tutje, pas vetëm një ndeshje të zhvilluar.

Fituesi i kësaj ndeshje do të ndeshet në çerekfinale me fituesin e përballjes mes Olympiacos dhe Wolves, e cila gjithashtu zhvillohet sot në Angli dhe favorit janë Ujqit pas barazimit 1-1 në takimin e parë në Greqi.

Shiko ketu ndeshjen LIVE