Zvicra dhe Gjermania – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Zvicër – Gjermani, e vlefshme për Ligën A të Ligës së Kombeve.

Helvetikët kërkojnë këndelljen pas asaj humbje nga Ukraina, ndërkohë Gjermania barazoi 1:1 me Spanjën.

Këtë ndeshje nga minuta e parë e luan edhe Granit Xhaka, që është edhe kapiten i zviceranëve. Takimi starton në orën 20:45.

Shiko ketu ndeshjen LIVE